Vizážistka Praha - profesionální vizážistka v Praze

Večerní líčení

Večerní líčení je mnohem výraznější než denní líčení, čehož se snaží mnoho žen využít. Ženy si večerní líčení užívají v tom smyslu, že se nebojí odvázat. Bohužel mnohdy popustí uzdu své fantazie až příliš a tím napáchají více škody než užitky. Chcete-li se podobnému faux paus vyvarovat, požádejte o pomoc profesionální vizážistku. Investice do ní se Vám rozhodně vyplatí.

Profesionální vizážistka se nejen orientuje v aktuálních trendech, ale také dokáže určit, zda se na Vás daný typ líčení hodí. Co to znamená? Pokud Vás oslní make-up nějaké celebrity v módním časopise nebo v televizi, ještě to neznamená, že bude stejný make-up slušet i Vám. Večerní líčení na večírky, plesy a jiné společenské akce může být barevnější, jemně perleťové či lesklé, protože jsme vystaveni umělému osvětlení, které pohlcuje intenzitu barev. Na druhou stranu je důležité vědět, jaké barvy se k Vám typově hodí a který make-up Vám zaručeně slušet nebude.

Staňte se královnou večera

Evergreenem je kouřové líčení, které se hodí na takřka jakoukoliv příležitost. V případě večerního líčení se hodí nejvíce jeho nejtmavější varianty. Stejně tak lze na večer použít stíny neonových a metalických barev, které vyniknou v kontrastu s minimalistickým líčením zbytku tváře. Zkušená vizážistka Vám udělá make-up přesně podle Vašich představ a jedinečného stylu.

Certifikáty

Zobrazit více… Chci nalíčit!

Proč využít služeb profesionální vizážistky

  • vysoce profesionální péče o pleť
  • specializace na různé typy líčení (denní, svatební, společenské, kreativní, pro fotografii aj.)
  • perfektní nalíčení s dlouhotrvajícím účinkem díky kvalitní dekorativní kosmetice
  • dokonalé znalosti kombinace barev, anatomie obličeje a vypracovaná technika aplikace

Rychlý kontakt

  • (+420) 602 372 567
  • Info@VizazistkaPraha.cz